Prodat Dvoupokojový, Ocean Beach Resort, Malindi, Keňa, Tembo Court Ocean Beach Resort - Golf Club Beach Road

Prodat - Cod. 21970

  • Typologie: Dvoupokojový
  • Oblast: 98 m²
  • Pocet pokoju: 2
  • Podlazí: 0

V Tembo soudu Ocean Beach Resort 5 *, na velké ploše u moře, prodám
byt o 98 m2, z toho 73 a 25 lodžie v přízemí a skládá se ze 2 pokojů, každý s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, bidetem a teplé vody, obývací pokoj s kuchyňským koutem, velká veranda Rovníková s výhledem svěží zahrady a velký bazén se nachází v centru Soudního dvora.
Zařízen nábytkem charakteristikou místa ve velkém stylu Lamu a jsou vybaveny klimatizací, stropní ventilátor, pračka, elektrický bojler 80 l., Kuchyně na 5 varnými plotýnkami konvektomat, myčka, lednice, TV se satelitním příjmem, DVD přehrávač, Wi-Fi , trezor.
Resort je obklopen rozsáhlou zahradou, má také 2 velké bazény na pláži, restaurace s mezinárodní kuchyní a vyhlídkovou terasou, piano bar, recepce, kulečník, karetní místnost, butik, prádelna, salon krásy, SPA lázně a restaurace s barem na pláži celý ve velkolepé zahrady s rostlinami typicky africké.
Mezi sporty jsou k dispozici v blízkosti lyžařského: golf, posilovna, tenisový kurt, kite surfing školy blowkart (tříkolky plachtění), čtyřkolky půjčovna kol, jízda na koni, rybolov na otevřeném moři a potápěčské centrum.
Krásná a nedotčená široká pláž vybavená lehátky a slunečníky.
Generátor. Zabezpečovací systém. Servis 24h ostraha. Soukromé parkoviště.

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB